Show Bizz

Enca nuk e mban të fshehtë më: Në pushime me të dashurin, publikon foto

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca është një person mjaft i komentuar në mediat rozë, prandaj lëvizjet e saj përcjellën me shumë kujdes.

Enca është një nga personat shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social, Instagram.

Duke qenë kështu këngëtarja është mjaft active ku edhe nuk heziton të tregoj përditshmërinë e saj.

Por, një imazh i postuar nga vet ajo ka habitur të gjithë, në një fotografi shihet teksa këngëtarja po shijon kohë e mirë pranë një pishinë teksa shihet edhe dora e një mashkulli misterioz, që adhuruesit kanë aluduar se është i dashuri i saj.

Enca nuk ka preferuar të tregoj më shumë detaje duke i lënë të tjetër të gjykojnë vet.

Ndryshe, Enca edhe këtë sezon ka qenë e ngarkuar me koncerte.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto