Show Bizz

Enca në këtë gjendje kërkon puthje

Enca arrin të marr vëmendjen sa herë që paraqitet me imazhe të reja.

Përveç ekspozimit të tepruar dhe shpesh herë vulgar, këngëtarja e njohur provokon me fjalë dhe thënje të ndryshme.

Në imazhet e fundit, krahas veshjes, ajo nxiti reagime edhe me mbishkrimin që bëri mbi to.

Enca postoj disa fotografi në të cilat shihet me një këmishë elegante dhe çorape të gjata, ndërsa që shkruan: Të të puth pak? -Të më puthësh shumë.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Encës erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhon “Break Doën”.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta

Show Bizz

Në këtë vend do ta lind vajzën Sara