Show Bizz

Enca: Kush e dëshiron këtë foto, do ua dërgoj

Enca thotë se kushdo që e dëshiron një foto të saj, do ua dërgoj.

Enca Haxhia ditë më parë ka pësuar një incident, por kjo gjë nuk e ndaloi të publikojë fotografi atraktive, shkruan lajmi.net.

Ani pse e theu këmbën dhe iu nënshtrua një operimi, këngëtarja ka vazhduar të postojë imazhe joshëse edhe me këmën e fashuar.

Në një prej imazheve, ajo shfaqet e ulur në një kolltuk, teksa kishte ngritur njërën këmbë sipër dhe dukej atraktive.

“Kush e dëshiron këtë foto? Do ua dërgoj”, ka shkruar ajo, teksa ndau atë foto me ndjekësit në Instagram.

Kënga e fundit nga Enca Haxhia mbetet “Break Down” në duet me Don Xhonin, kurse pritet që shumë shpejt të sjell projekte të reja.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Show Bizz

Ky djali në foto është një nga reperët e njohur shqiptar

Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj