Show Bizz

Enca i kthehet dashurisë së parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Enca Haxha këto ditë ka nisur xhirimet në filmin ku do ta shohim në rolin e aktores.

Pas shumë ditësh angazhime rreth xhirimeve, këngëtarja i është rikthyer ‘dashurisë’ së parë, muzikës.

Ajo sot erdhi në Prishtinë, ku përmes një fotografie të shkrepur në studio muzikore, tregoi se ka nisur punën për këngën e re.

“Kthehem tek Dashuria nr 1”, ka shkruar ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto