Show Bizz

Enca Haxhia flet për mashkullin ideal

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Në atë Instagram numëron mbi dy milionë njerëz, për të cilët publikon imazhe dhe video të llojllojshme.

Së fundmi, bukuroshja u ka dhënë hapësirë fansave të mësojnë më shumë rreth saj përmes opsionit pyetje – përgjigje.

E pyetur nga fansi se cili është tipi i mashkullit ideal, një përgjigje nga këngëtarja 23-vjeçare nuk ka munguar.

“Suportiv, inteligjent, artistik, të paktën në zemër, i edukuar, besnik, i papërtuar, me sens humori”, është përgjigja e saj.

Ndër tjerash, Enca vazhdon të deklarohet ‘single’, që duket se artistes seksi nuk ia ka rrëmbyer zemrën akoma askush. /Telegrafi/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto