Show Bizz

Enca flet për rolin që do ta ketë në filmin e Ermal Mamaqit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ermal Mamaqi ditë më parë ka konfirmuar se Enca Haxhia do të luajë në filmin e tij të ri

Enca do ta provojë veten për herë të parë në këtë profesion, ndërsa ka thënë që pret me padurim të jetë pjesë e këtij filmi.

Tashmë kanë filluar xhirimet e filmit, ndërsa për fansat, këngëtarja ka dhënë detaje rreth këtij filmi.

“Rolin që do të doja të luaja nëse do ta shihja filmim nga jashtë, është një super personazh dhe ju do ta pëlqeni atë”, ka shkruar ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto