Show Bizz

Enca e zbulon se çka e lidhë me aktorin më të bukur turk

Enca është këngëtarja e cila përherë merrë vëmendje për ekspozimin e tepërt të trupit, e sidomos gjoksit gjigant që posedon.

 

Jo rrallë herë këngëtarja nga Shqipëria hap pyetësor në Instagram, meqë rast edhe sot ka hapur një të tillë duke iu dhënë mundësinë ndjekësve ti bëjnë pyejte të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet Enca shpesh ka zbuluar se ka raporte të mira me shumë fytyra të skenës, apo teatrit që njihen e botërisht.

Ndërkohë që ndjekësit kanë vënë re se ajo dhe aktori turk Onur Tuna e kanë folloë njëri-tjetrin në Instagram ndaj edhe e kanë pyetur se çka e lidhë me të.

 

Enca ka thënë se është aktori i njohur dhe falë nënës së saj që shikon telenovela e njehë dhe e pëlqene dhe ajo./Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Blerim Destanin i bënë dhuratën e pabesueshme Don Gjonit

Show Bizz

Zbulohet skema: Ja si po fitojnë mijëra euro konkurrentët e Përputhen

Show Bizz

Pasi mediat e huaja u morën me të, policja e Kosovës nuk po ndalet së provokuari

LajmeShow Bizz

Skivi rrëfen momentin tronditës kur e mori vesh për vdekjen e Albertit