Lajme

EMRI/ Shoferja 22 vjeçe me “Land Rover”, vajza që mendohet se shkaktoi aksidentin

Mësohet se 22-vjeçarja Rexhina Çelhaka ishte drejtuesja e mjetit Land Rover e cila mendohet se është shkaktarja e aksidentit me pesë të vdekur në Qafë Muzinë në orën 15:30 të ditës së sotme.

Kjo sipas raportimeve nga terreni, por do të duhet të presim edhe ekspertizën e policisë për të përcaktuar shkakun e aksidentit në mënyrë profesionale.

Sipas raportimeve shoferi Bardhi Prodo duke parë që Rexhina Çelhaka po ecte kundravajtje ka tentuar të shmangë përplasjen por ka përfunduar në humnerë gati 50 metra poshtë.

Mes viktimave, krahas Bardhi Prodos, ishin edhe një çift të moshuarish, të cilës kishin shkuar për pushime në Sarandë dhe po ktheheshin në Tiranë. /.gazetaexpress.com

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën

Lajme

Kjo është mosha e 19 viktimave që humbën jetën nga virusi

Lajme

Policia jep detaje për vdekjen e 23 vjeçares nga Drenasi