Lajme

Emrat e të arrestuarve për ngjarjen e rëndë në Prishtinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të përfshirë në vrasjen e sotme në Prishtinë.

Bëhet fjalë për Naim dhe Miftar Mehmetin.

Ndryshe, zëdhënësi Bajram Krasniqi ka thënë se dyshohet se të dyja familjet jetojnë në Lagjen e Spitalit.

’Në orën 15:50 ka ndodhur një rast gjuajte me armë. Në vendin e ngjarjes kemi gjetë 4 personë të pagosur. Jan ëtrnsportuar në QKKU. Njëri prej tyre ka ndërruar jetë. Kjo është informata që kemi për momentin. Jemi duke pritur edhe porkurorin për të dalë në vendin e ngjarjes. Besoj që më vonë do të japim edhe info tjera, edhe për motivin. Për momentin nuk mund të spelukojmë asgjë për motivin. /Indeksonline.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat