Sport

Emrat e 4 trajnerëve që mund ta zëvendësojnë Kloppin te Liverpooli

Liverpooli ka regjistruar katër humbje radhazi në Premier Ligë dhe stoli i Jurgen Kloppit tashmë ka filluar të luhatet, transmeton Zeri.info.

Kampioni në fuqi anglez është duke u përballur me lëndime të shumta në këtë sezon dhe kjo mund të jetë një nga arsyet e rezultateve të dobëta.

Megjithatë, tani ka filluar të raportohet edhe për largimin e Jurgen Kloppit, i cili është emëruar trajner në tetor të vitit 2015.

Nga mediat angleze raportohet se tashmë ka katër trajnerë si opsione për ta zëvendësuar gjermanin.

Bëhet fjalë për Lucien Favren, Massimilano Allegrin, Julian Nagelsmannin dhe Steven Gerrardin.

Postime të ngjajshme
Sport

Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas

Sport

Atmosferë fantastike te Drita, drejtori i klubit befasohet për datën e tij të lindjes!

Sport

Liga e Parë, këto janë delegimet e plota të xhiros së 17-të

Sport

Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të