Lajme

Emocionuese, familja e Nazlie Sherifit shtohet me një vajzë, pesë ditë pas vdekjes së saj

Nazlie Sherifi humbi betejën me jetën të shtunën e kaluar. 19 vjeçarja nuk arriti të përballonte një sëmundje të rëndë në veshka.

Në shtëpinë e saj sot ka një fije gëzimi. Familja e Nazlies është shtuar me një vajzë.

Vëllau i Nazlies, Iliri ka njoftuar se është bërë baba i nje vajze.

Lajmin e ka dhënë Iliri në Facebook, ndërsa në profil ende mbanë fotografinë e zezë për shkak të vdekjes së motrës.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti, me presidentin Biden dhe sekretarin e shtetit do të jetë më ndryshe

Lajme

Faton Abdullahu, ‘’Pa PDK-në e han dreqi këtë vend’’

Lajme

61 pacientë të infektuar virus janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

Lajme

Flet Haziri, rreth mundësisë së koalicionit paszgjedhor me PDK-në