Show Bizz

Emocionuese! Atdheu përlotet në studio dhe i kërkon falje nënës së tij

Atdhe Xharavina ishte i ftuari i radhës në Top Arena përballë pyetjeve të Antonelës.

Ish-konkurrenti mes tjerash u pyet nëse do t’i kërkonte falje dikujt dhe kjo situatë solli emocione të shumta në studio.

“Po, do t’i kërkoj falje mamit tim, familjes time e përshendes mamin dhe babin sidomos mamin se gjithë këto kohë skam pas aq përkushtim ndaj tyre se kam qene me angazhime shumë po që sot e mbrapa do i përkushtohem shumë sidomos mamit” tha Atdheu, i cili u përlot në studio.

“Je shumë i prekur nuk dua të të lëndoj më shumë, se e di që keni disa situata”, tha Antonela duke mos zbuluar se për çfarë bëhet fjalë dhe duke çtensionuar situatën me pyetjet të tjera.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj