Sport

Emocionon babai i Haxhi Krasniqit: Bac u kry!

Mbrëmë ishte natë e madhe për çdo shqiptarë, pasi në ring u ngjit boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi.

Krasniqi arrit ta fitoi këtë meç me nokaut në rundin e tretë, pasi kundërshtarit gjerman Boesel i dha një goditje të rëndë me dorën e djathtë, shkruan IndeksOnline

Pas meçit, ka reaguar edhe babai i kampionit të WBA e IBO-s, Tafil Krasniqi i cili përmes një postimi në “Facebook” shkruan: Bac u kry dhe poston një fotografi të Haxhi Krasniqit te kullat e Jasharëve.

Postime të ngjajshme
Sport

Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Sport

Prince: Kosova është vend i bukur me njerëz të sjellshëm, nuk kam frikë nga përballja me Dakun

Sport

Rashica në vetizolim

Sport

Gjigantët evropianë interesohen për yllin e Real Madridit