Sport

Eminhaziri largohet nga KF Malisheva

Isa Eminhaziri nuk do të jetë më pjesë e skuadrës nga Malisheva, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur vet futbollisti në rrjetet sociale.

Ju njoftoj që nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit KF Malisheva nga Malisheva.
Një falënderim i veçantë shkon për tifozët e KF Malisheves, për mbështetjen e dhënë gjatë kësaj gjysme sezone te kaluar ne Malishevë.
Me respekt, Isa Eminhaziri

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës