Sport

Emin Bajrami si në kohrat e vjetra

Sot në stadiumin “Xhemail Ibishi” në kryeqytet èshtë zhvilluar një super përballje e Ligës sè Veteranëve, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Veteranëve të Flamurtarit dhe ajo e Kosovës së Prishtinës kanë zhvilluar një super ndeshje ku nuk munguan edhe golat e shumtë.

Kuqezinjët kanè shënuar fitore me rezultatin 5:4.

Njèri nga futbollistët i cili shkëlqeu në këtë ndeshje ishte ish fubollisti, tani trajner i njohur Emin Bajrami i cili realizoi het – trik, ndërsa dy golat e tjerë për skuadrën vendase i shënuan Sunaj Keqi dhe Arsim Plepolli. /BlicMedia.

Postime të ngjajshme
Sport

Klubi i njohur spanjoll futet në garë për Xherdan Shaqirin

Sport

Ndahet nga jeta ikona e klubit shqiptar të futbollit

Sport

Tifozët anglezë u rikthyen mbrëmë në stadium pas më shumë se tetë muajsh

Sport

Drita superfavorite, bastoren nuk e bëjnë hesap Llapin