Sport

Emin Bajrami: Do të jemi arrë e fortë për çdo kundërshtar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Trajneri i Bashkimit nga Koretini, Emin Bajrami ka falendëruar futbollistët e tij për punën dhe disiplinën e treguar në fazën përgatitore, shkruan BlicMedia.

Bajrami me anë të një postimi në rrjetet sociale gjithashtu ka thënë se skuadra e tij do të jetë arrë e fortē për kundërshtarët.

Ky është postimi i trajnerit.

KF Bashkimi Koretin.Grup fantastik me super djem te mirë, I falenderoj te gjith futbollistët per punen dhe diciplinen e treguar gjat fazes se pare pregaditore.E Falenderoj kryesin e klubit qe Jan Duke na perkrahur dhe Duke qendruar afer neve ne gjdo moment. Premtoj fuqishum ne ket grup te lojtarëve,dhe do te jemi arrë e fort per gjdo kundershtar.Forca Bashkimi💪💪💪.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv