Sport

Emin Bajrami: Çelësi i suksesit të një ekipi është menaxhimi i mirë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Emin Bajramit ka shënuar fitoren e radhës me rezultatin e thellë prej 0:4, shkruan BlicMedia.

Pas ketij triumfi trajneri i KF Bashkimit i ka përgëzuar lojtarët e tij për lojën stabile dhe të sigurt.

Bajrami më tej me anë të një postimi në rrjetet sociale ka thënë se çelësi i suksesit të një ekipi është menaxhimi i mirë i klubit.

Ky është postimi i plotë i Emin Bajramit..

FT’KF Gallaksija vs KF Bashkimi 0:4.Qelsi I suksesit te nje klubi asht menagjimi I mir I klubit.Ne nje ekip ku luftohet per kreun e tabeles,nuk duhet me kriju turbulenca apo ti plotesohet deshira secilit individ.Nuk mundet trajneri me ju instalu deshirat.Nuk duet te jemi euforik duhet te mbesim me Kembe ne toke.Falenderoj dhe I pergezoje lojtarët per lojen stabile dhe te sigurt.Merita per fitoren ju takon gjith futbollistav te cilet e japen maximumin.Forca Bashkimi 💪💪💪👊

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv