Show Bizz

Email-i që për pak desh i shkatërroi të gjithë karierrën Bebe Rexhës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bebe Rexha ka krijuar një raport shumë miqësor me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe së fudnmi është bërë pjesë e shumë polemikave, pasi publikoi një foto ku shfaqej nudo.

Mirëpo tashmë ajo është ktheyr në një nga artistet më të famshme botërore dhe disa gjëra nuk ka frikë t’I thotë në mënyrë reale.

Kësaj radhe Bebe u ndal në fillimet e karierrës së saj.

Nëpërmjet një postimi në Instastory këngëtarja me origjinë shqiptare, ka treguar momentin e vështirë kur dikush i ka mbyllur derën.

“Uroj që ti dhe Bebe të jeni mirë. Kaluam shumë bukur në udhëtimin tonë në L.A. Ne mund të kthehemi pas disa javësh për mbledhje. Gjatë kësaj kohe ne jemi shumë të zënë me disa artistë dhe shoë televizivë.

Të jem i sinqertë nuk e di nëse do të mund të mbaj më shumë në këto momente. I uroj Bebes më të mirat në muzikë dhe të lutem nëse ke materiale të reja na i dërgo”, shkruhet në email-in që i kanë dërguar Bebes vite më parë.

Por duket se pavarësisht këtyre fjalëve që i thyen zemrën, këngëtarja nuk u ndal dhe falë punës së vazhdueshme dhe talentit është sot këtu dhe pak ditë më parë u vlerësua me një çmim shumë të rëndësishëm./intv/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto