Show Bizz

Elvana Gjata duket ‘përvëluese’ në këtë veshje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Elvana Gjata është shumë aktive me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe, shkruan lajmi.net.

Padyshim, rëndësi të veçantë ajo i jep paraqitjes para publikut, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit disa imazhe nga paraqitja në një nga koncertet e saj të fundit.

Ajo kishte veshur një bodysuit gri, në të cilin kishte vënë në plan të parë këmbët seksi dhe dukej në top-formë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto