Show Bizz

Elita Rudi përfundon në spital, me pamje jo të mira zbulon gjendjen e saj shëndetësore

Elita Rudi duket të ketë kaluar momente jo fort të mira sa i përket shëndetit duke përfunduar në spital.

Ka qenë vet prezantuesja, e cila përmes disa pamjeve ku shihet e shtrirë në spital gjersa merr serum.

Elita ka zbuluar se ka kaluar disa ditë me vështirësi duke falenderuar stafin mjekësor për kujdesin ndaj saj.

“Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha!”, ka shkruar Elita sipër disa fotografive ku shihet në gjendje jo të mire dhe e lodhur./party

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ky është bashkëshorti i Kaltrina Mikushnicës

Show Bizz

Antonela “shpërthen” sensitive në plazh

Show Bizz

Këngëtari serb në festivalin e Korçës, Vesa Luma dhe Genc Prelvukaj reagojnë ashpër

Show Bizz

Remzie Osmani i reagon Dua Lipës, vallëzoi nën tingujt e këngës së saj