Show Bizz

Elita dhe Gjiko tregojnë shumë nga jeta e tyre: Pjesë e saj edhe si e ka kuptuar që po bëhet baba

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Gjiko dhe Elita Rudi janë ndër çiftet më të dashur të publikut. Që kur u bë nënë, moderatorja dhe gazetarja u shkëput nga bota e ekranit për tu kujdesur në rritjen e djalit.

Së fundmi, Elita po ndjek trendin e shumë vajzave që sjellin video në Youtube duke u bazuar në jetën personale.

Sot, ajo ka sjellë një video që tregon se sa njohin njëri-tjetrin të dy si çift.

Në një prej pyetjeve, kërkon të dijë se çfarë nuk pëlqen Gjiko tek ajo.

Gjiko: Atë që kanë të gjitha femrat. Nuk më pëlqen kur në muhabet kërcen nga një temë në tjetrën. Prej atje del këtu, veç të kapesh diku. Ndoshta është edhe aftësi e gazetares që je

Elita Rudi: Pse e ke marrë gazetare?

Gjiko: Ne djemtë, kur flasim për një temë, flasim veç për një temë.

Në videon më posht e keni edhe momentin se si e ka kuptuar Gjiko që po bëhet baba.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto