Show Bizz

Elita bëhet romantike për ditëlindjen e Gjikos

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

lita Rudi i bëri dedikim dashurie Gjikos për ditëlindje.

Reperi Gjiko sot feston ditëlindjen, meqë rast nuk kanë munguar urimet nga fansat, kolegët dhe padyshim familja, shkruan lajmi.net.

Urimin më të veçantë ai e mori nga bashkëshortja, Elita, e cila zgjodhi fjalë dashurie për t’ia uruar më të mira bashkëshortit.

“Menxi po pres me u plak me ty, me ti pa rrudhat nen sy, met perqaf e me te thon qe ia dolem🥰. Edhe shume ditelindje me plot shendet e dashni afer neve!! Te duam 👨‍👩‍👦 @gjikotheflyboy“, ka shkruar ajo, duke ia shtuar edhe një foto duke u puthur me Gjikon.

Për ndryshe, çifti janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Zëri. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto