Sport

Ekskluzive: Visar Sahiti transferohet te Besa

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Visar Sahiti do t’i bashkohet skuadrës së Besës, shkruan BlicMedia.

Visar Sahitii i cili ka ndërprerë bashkëpunimin me skuadrën e Ballkanit, në fund të edicionit të kaluar pritet ti bashkohet skuadrës pejane.

Burime të sigurta të BlicMedia bëjnë të ditur se Sahiti ka arritur marrëveshje me Besën e Pejës dhe ditëve në vijim pritet të bëhet prazantimi i tij. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv