Sport

Ekskluzive: Vëllaznimi rikthen futbollistin e njohur

Skuadra e Vëllaznimit ka rikthyer nè radhët e veta ish futbollistin i cili ishte pjesë e skuadrës kur gjakovarët ishin pjesë e Superligës, shkruan BlicMedia.

Burime tè sigurta tè BlicMedia, bëjnë të ditur se Vëllaznimi ka rikthyer futbollistin e njohur, Henry Odi Chibueze.

Marrëveshja është arritur, dhe futbollisti me rastin e pajisjes me vizë do ti bashkohet skuadrës gjakovare.

Chibueze në tè kaluaren përveq Vëllaznimit ishte pjesë edhe e skuadrave Liria dhe Trepça ’89. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultate të dobëta të Llapit, Batatina “kërcënon” futbollistët

Sport

“Legjendat” fajësojnë lojtarët e Llapit

Sport

Juventus merr fitore të madhe në Ukrainë, shkëlqen Morata

Sport

Gjyqtarët gjilanas përsëri do ta ndajnë drejtësinë në derbin e zjarrtë lokal