Sport

EKSKLUZIVE: Thaqi trajner i Malishevës

Arsim Thaqi pritet të jetë trajneri më i ri i Malishevës.

Gazeta “Sheshi” ka mësuar ekskluzivisht se trajneri i njohur Arsim Thaqi, do të jetë trajneri më i ri i Malishevës. Ndërsa zyrtarizimi i Thaqit në “Liman Gegaj” është vetëm çështje ditësh.

Pak me parë trajneri Senad Alirifa, ka ndarë rrugët me Malishevën ku me këtë skuadër ka arritur sezon fantastik, duke ndarë vendin e parë dhe të dytin me Dukagjinin me pikë të barabarta.

Ndërsa, pas largimit të Alirifa “Sheshi” ka mësuar nga burimet e sigurta se trajneri më i ri i Malishevës do të jetë Arsim Thaqi.

Thaqi me parë ka qenë trajner i disa skuadrave të Superligës si Prishtinës dhe Trepçës ’89.

Postime të ngjajshme
Sport

Ylli i Real Madridit sot kompleton transferimin e tij te Arsenali

Sport

Vdesin 4 futbollistë dhe presidenti i klubit pas rrëzimit të aeroplanit

Sport

Gazeta spanjolle tregon se ku do zhvillohet ndeshja mes Spanjës dhe Kosovës

Sport

Pamja e re befasuese e Ibrahimovicit: Shaka apo e vërtetë?