Lajme

Ekskluzive: Takohen Haradinaj, Veseli, Limaj e Pacolli, diskutojnë për mundësinë e koalicionit

Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacolli janë duke mbajtur një takim.

Burime të Indeksonline mësojnë se krerët e subjekteve politike të cilat ata udhëheqin po diskutojnë për mundësinë e koalicionit qeverisës dhe formimin e institucioneve.

Sipas burimeve tona ky takim po ndodh pasi që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk po arrijnë te merren vesh për koalicion.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ky është numri i kosovarëve që për dy vjet janë pajisur me viza pune të Gjermanisë

Lajme

Postimi i fundit i Qerim Kelmendit në Facebook: Jam i urryer nga mijëra shqiptarë

Lajme

Detajet e para nga Policia: Trupi i Qerim Kelmendit është gjendur i djegur në këtë vend

Lajme

KRAEEYN, politikës rekomanduese për zhvillimin në fëmijërinë e hershme