Lajme

Ekskluzive: Takohen Haradinaj, Veseli, Limaj e Pacolli, diskutojnë për mundësinë e koalicionit

Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacolli janë duke mbajtur një takim.

Burime të Indeksonline mësojnë se krerët e subjekteve politike të cilat ata udhëheqin po diskutojnë për mundësinë e koalicionit qeverisës dhe formimin e institucioneve.

Sipas burimeve tona ky takim po ndodh pasi që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk po arrijnë te merren vesh për koalicion.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tetë persona të vdekur nga COVID- 19 gjatë 24 orëve në Kosovë

Lajme

Rastet e reja me koronavirus në Kosovë, janë nga këto komuna

Lajme

Drejtori i Neonatologjisë tregon detaje rreth gjendjes së foshnjës së infektuar me koronavirus

Lajme

Shqiptari nga Kosova plagos tre persona në Austri, kjo është arsyeja