Sport

EKSKLUZIVE: Mendurim Hoti tashmë i është bashkuar skuadrës së madhe të Superligës

Gjatë ditës së sotme, Mendurim Hoti njoftoi për largimin e tij nga skuadra e Feronikelit pas shtatë vitesh qëndrim.

Në një foto të siguruar nga Gazeta Olle, Hoti shihet së bashku me stafin dhe futbollistët e klubit të Prishtinës.


Mendurim Hoti në darkë me futbollistët dhe stafin e FC Prishtina

Kujtojmë se kryeqytetasit kanë filluar fazën përgatitore para ndeshjeve ndërkombëtare, ku po stërviten në qytetin e Gjakovës.

Para disa ditësh u njoftua nga media të ndryshme se Mendurim Hoti ka arritur marrëveshje me Prishtinën, dhe si duket tashmë pritet vetëm zyrtarizimi.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë