Sport

Ekskluzive: Ky pritet të jetë trajneri i ri i Feronikelit

Klodian Duro pritet ta zëvendësoj Afrim Tovërlanin te skuadra e Ferronikelit.

Skuadra e Feronikelit ka ndar rrugët me trajnerin Afrim Tovërlani pas pesë xhirove të zhvilluara në edicionin e ri të garave.

Sipas burimeve të sigurta tè BlicMedia, në pozitën e tij do të jetë ish mesfushori i kombètares së Shqipërisë, Klodian Duro.

Ish-mesfushori i Kombëtares ka një karrierë të pasur si lojtar, ndërsa si trajner ka drejtuar skuadrën e Kukësit. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës