Sport

EKSKLUZIVE: Ky do të jetë klubi i ri i Megzon Visokes

Megzon Visoka është larguar përfundimisht nga klubi i Ferizajit.

Gazeta “Sheshi” mëson eksklzuvisht se klubi i ri i tij do të jetë KF Arbëria, ku bashkë me të do të transferohet edhe Arsim Tershani.

Klubi i Ferizajit ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë zyrtare në Facebook, se kanë ndarë rrugët me trajnerin.

Gjatë ditës së sotme pritet që të zyrtarizohet Visoka dhe Tershani te klubi i Ligës së Parë.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit