Sport

Ekskluzive: Kjo pritet të jetë skuadra e re e Xhevdet Shabanit

Xhevdet Shabani pas një periudhe të gjatë të kaluar në klubin e Dritës, pak ditë më parë i ka dhënë fund aventurës te kjo skuadër, shkruan BlicMedia.

Anësori i “Intelektualëve”, çastet më të mira të karrierës së tij i kaloi pikërishtë te kjo skuadër, duke arritur shumë suksese kolektive dhe individuale.

Sipas burimeve të BlicMedia, skuadra e re e Shabanit pritet të jetë kampioni i këtij edicioni në Superligën e Kosovës, FC Prishtina. /BlicMedia

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë