Sport

Ekskluzive: Ja sa do të përfitojë Kenan Haxhihamza tek Ballkani

Skuadra e Ballkanit ka nisur punën për ediconin e ardhshëm.

Drejtuesit e klubit gjatë ditës së djeshme kanë prezantuar dy ardhjet e reja, Kenan Haxhihamzën dhe Mevlan Zekën, ndërsa kanë vazhduar kontratën edhe me mbrojtësin e majtë, Arbër Potokun, shkruan IndeksOnline.

Kenan Haxhihmza u largua nga Gjilani për tu bashkuar me ekipin të cilin e udhëheqë Ismet Munishi.

Burime të IndeksOnline brenda klubit, bëjnë të ditur se Haxhihamza është joshur me një mega-ofertë nga drejtuesit e Ballkanit.

Gjithashtu nëpërmes burimeve mësohet se Haxhihamza do të përfitojë rreth 30 mijë euro në vit në Suharekë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ekskluzive: Baftiu ka arritur marrëveshje me klubin evropian

Sport

Feronikeli nuk ndalet, prezanton Ilir Avdylin

Sport

Kjo është lista e futbollistëve të Dritës që do të luajnë në Evropë

Sport

Ismet Munishi: Baftiu nuk shkon në Rapid, shkon dikun tjetër