Sport

Ekskluzive: Ja ku do të transmetohen ndeshjet e Kupës së Kosovës në futboll

Ndeshjet e Kupës së Kosovës mund t’i shikojmë edhe përmes televizionit.

Edhe pse nuk kishte njoftim zyrtar nga FFK e as nga kompanitë përkatëse që bëjnë transmetimin e ndeshjeve të futbollit në Kosovë, Gazeta Olle mëson ekskluzivisht se ndeshjet e rrethit të 1/8-ave të Kupës së Kosovës do të transmetohen në platformën ArtMotion.

Takimet e këtij rrethi garash luhen javën që vjen, saktësisht në datat nëntë dhe dhjetë shkurt.

Ndeshjet kryesore të këtij raundi do jenë Llapi – Ballkani dhe Prishtina – Drita, por hiq më mbrapa nuk mbetet as dueli mes Arbërisë dhe Feronikelit.

Postime të ngjajshme
Sport

Agim Sopi transferon edhe një ish lojtar të Trepçës ’89 në Suedi, flet presidenti Abedin Zeka

Sport

Munishi i emocionuar nga Suharekasit

Sport

Komisioni i Garave ka hapur inicim disiplinor për skuadrën e Llapit

Sport

Dellova i Prishtinës përfundon në disiplinor, kjo është arsyeja