Sport

EKSKLUZIVE: Hasan Hyseni i bashkohet skuadrës së Superligës

Hasan Hyseni, është bërë me skuadër të re për edicionin e ri garues 2021/22.

Gazeta “Sheshi”, mëson ekskluzivisht se sulmuesi ka arritur një marrëveshje bashkëpunimi me Malishevën.

24-të vjeçari gjatë ditëve në vijim pritet edhe të prezantohet në kampin e Malishevës, ku do të jetë një përforcim mjaft cilësor për këtë skuadër në elitë.

Anësori i cili me parë ka luajtur për skuadra si Gjilani, Trepça ’89, Drenica dhe së fundmi A&N.

Postime të ngjajshme
Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti

Sport

Suedi – Kosovë, për vetëm tri orë rekord i shitjeve të biletave

Sport

Caktohen gjyqtarët për javën e katërt në Ligën e Parë

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 5-të, Çaka përsëri në kryendeshje