Sport

Ekskluzive: Godet Llapi i Tahir Batatinës, arrin marrëveshje me dy futbollist

Llapi i Tahir Batatinës është në mesin e skuadrave që e ka siguruar kualifikimin për gara evropiane.

Skuadra nga Podujeva ka fituar Kupën e Kosovës dhe do të luajë në kualifikimet e Europa League.

Kjo skuadër tanimë ka filluar të përforcohet  ku deri më tani ka siguruar edhe zyrtarisht shërbimet e sulmuesit nga Vushtrria, Drilon Fazliu.

Megjithatë, sipas burimve të sigurta të BlicMedia,  kjo skuadër ka arritur marrëveshje për transferimin  e dy futbollistëve të tjerë nga skuadra  e Vushtrrisë.

Bëhet fjalë për Dren Ahmeti dhe Adnard Mehmeti,  të cilët pritet të zyrtarizohen ditëve në vijim. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë