Sport

EKSKLUZIVE: Donjet Shkodra do të transferohet te skuadra kosovare

Mesfushori i mirënjohur kosovar, Donjet Shkodra, do të zbarkojë në futbollin e Kosovës.

Futbollisti me prejardhje nga Gjilani pritet që të transferohet te skuadra e SC Gjilanit.

Lajmi konfirmohet nga burime të sigurta të “Zeri.info”.

Shkodra është futbollist me shumë përvojë.

Organizatori 32-vjeçar së fundmi ka luajtur në Kazakistan te FC Zhetysu.

Në karrierën e tij ka lujtur edhe me Shakhtar Karagandyn, Kukësin, Skënderbeun, Flamurtarin e Vlorës, Doinzen, Eendracht Aalst, Ronse, Saint Niklaas, Wielsbeke dhe Waregem.

Postime të ngjajshme
Sport

Legjenda e Man Cityt, Kompany me fjalë të mëdha për Laçin para ndeshjes

Sport

Ernest Muçi realizon gol spektakolar në Ligën e Kampionëve ndaj Dinamo Zagrebit

Sport

Zyrtare: Ky është përforcimi i radhës nga Vëllaznimi

Sport

Reali tregon çmimin për Iscon