Sport

Ekskluzive: Carioca bëhet me skuadër të re

Tanimë nga skuadra e Feronikelit janë larguar disa futbollistë.

Njëri nga ta është edhe ‘Carioca’ të cilit i ka skaduar kontrata me Feronikelin, dhe tani është futbollistë i lirë.

Sipas burimeve të BlicMedia, futbollisti brazilian, Jean Agostinho da Silva i njohur me nofkën ‘Carioca’ pritet të transfrohet te skuadra e Llapit.

Postime të ngjajshme
Sport

Benit Ferizi vazhdon me skuadrën e SC Besiana Internacional

Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria