Sport

EKSKLUZIVE: Ballkani përforcohet me portierin e njohur

Skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi po bënë lëvizje të mëdha në këtë merkato, njëri prej emrave të mëdhënj është padyshim Stivi Frashëri.

Burime të Gazetasheshi.com bëjnë të ditur se Frashëri do të bashkohet me skuadrën nga Suhareka për stinorin e ri.

Gardiani pas përfundimit të marrëveshjes me durrësakët, nuk ka arritur një akord për vazhdimin e kontratës dhe ai tani do të vazhdoj një aventurë të re në Suharekë.

Prezantimi i tij pritet të bëhet gjatë këtyre ditëve në klubin e ri.

Frashëri është një portier shtatëlartë, i cili ka luajtur në klube të njohura të Shqipërisë, disa prej tyre janë Kukësi, Teuta, Flamurtari etj.

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi pa pesë futbollistë të rëndësishëm ndaj Valencias

Sport

Drenica, liderja e re e Superligës: Tahir Lushtaku synon daljen në garat evropiane me skuadrën nga Skënderaj

Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti