Sport

EKSKLUZIVE: Almir Kryeziu drejt skuadrës së madhe kosovare

Anësori 22-vjeçar nga edicioni i ri do të jetë pjesë e Gjilanit.

Gazeta Olle merr vesh që kryetari i Arbërisë, Jahir Krasniqi ndodhet në takim me drejtuesit e Gjilanit për të vendosur detajet e fundit të këtij transferimi.

“Skifterat” duket se kanë fituar garën me Ballkanin për t’i siguruar shërbimet e këmbëshpejtit.

Kujtojmë se Kryeziu ishte njëri nga futbollistët më të dalluar te skuadra dobrajase gjatë sezonit të fundit dhe padyshim se do të jetë pjesë e rëndësishme te kuqebardhët, të cilët janë të etur për sukses në edicionin e ri.

Postime të ngjajshme
Sport

Lukaku drejt Chelseat, tifozët e Interit me mesazh të fuqishëm para selisë së klubit

Sport

Shaqiri pritet të kthehet në Serie A, dy skuadra të mëdha e duan futbollistin shqiptar

Sport

Përzgjedhësi i Shqipërisë U19 zbulon listën me futbollistët e ftuar për miqësoren kundër Italisë

Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës