Sport

Ekipi i Kosovës në beach volley do të përballet me ekipin e parë të Greqisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ekipi i Kosovës në beach volley do të përballet me ekipin e parë të Greqisë, në ndeshjen që vlen për kualifikim në çerekfinale të Lojërave Mesdhetare në Rërë Patra 2019.

Ndeshja zhvillohet në ora 14:00 me kohën tonë lokale.

Ekipi ynë në përbërje: Faton Mustafa e Armend Berisha, të drejtuar nga trajneri Bahri Gjinovci, mposhtën sot Andorrën 2:0 në sete (21:15 dhe 27:25).

Iu urojmë fat dhe suksese ekipit tonë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv