.
Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Prezantuesja e njohur Einxhel Shkira ka përjetuar një moment aspak të këndshëm të enjten në Big Brother VIP.Teksa tentoi të rrotullohet në një orendi në formë rrethi, ajo rrëshqiti së bashku me orendinë dhe u rrëzua në dysheme.

Në atë moment, banorët që ishin në dhomë e ndjenjës fillojnë të qeshin, teksa kur shohin se situata është serioze i vijnë në ndihmë.

Pasi banorët dalin në oborr, ata fillojnë të qeshin me të madhe duke kujtuar momentin e rrëzimit, ndërkohë që aktori Donald Veshaj vrapon për t’i ardhur në ndihmë.

Ndërkohë, fansat e çiftit kanë publikuar në rrjetet sociale një mesazh që kanë pranuar nga i dashuri i Einxhel, DJ Dagz, në një grup privat të fansave të krijuar në Instagram.

“E fortë është Einxhel, mos u bëni merak”, ka shkruar Dagz, duke treguar kështu se nuk ka vend për shqetësim.

Related posts
Show Bizz

Ish konkurrenti I Perputhen ; Jam fansi me i zjarrte i Donaldit! Bores i rriktheu prap…

LajmeShow Bizz

Ilir Shaqiri reagon me një këngë pas dënimit të Gucatit e Haradinajt

LajmeShow Bizz

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u bashkuan, por si reagoi Beatrix Ramosaj për rikthimin e tyre? Publikohen pamjet

LajmeShow Bizz

Elvana pozon me “zogun” në fushë, Loredana i propozon martesë