Show Bizz

Egzona sqaron se pse Vëllai i Madh zgjodhi Donaldin dhe Beniadën të kujdesen për Einxhel

Egzona Rafuna nuk është më pjesë e Big Brother Vip.

Moderatorja nga Kosova u eliminua të premten duke qenë në nominim me Tan Bramën, shkruan lajmi.net.

Ani pse ajo e pohoi se shpresonte shumë se do shkonte në finale por me gjasë afirmiteti i saj me Donaldin e ka penalizuar.

Sot në Fan Clun, Egzona ka treguar në detaje eksperiencën e saj brenda shtëpisë së famshme të Big Brother Vip.

Ajo ndër të tjera tregoi se në rastin e Einxhel, Vëllai i Madh iu ka kërkuar banorëve të shprëndahen dhe të mos shqetësojnë publikun dhe familjen e Einxhel.

Pas Fan Club, moderatorja ka dhënë edhe një sqarim se pse ishin zgjedhur vetëm Donaldi dhe Beniada t’i qëndronin pranë Einxhel në momentet kritike.

Më poshtë keni sqarimin e ish banores së BBV, Egzona Rafunës.

Related posts
Show Bizz

Dalin detaje nga ndarja e Tottit, Ilary Blasi u zemërua kur pa këto foto!

Show Bizz

’50 Cent’ padit doktoreshën që i sugjeroi operacion ‘për zmadhim penisi’

Show Bizz

“Çmendet” Monika, heqë bluzën dhe tregon gjoksin duke vallëzuar me banorët

LajmeShow Bizz

Jahja Kokaj i VV-së e lë pak anash shkencën, merret me Big Brother VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *