Sport

Edukatë shembullore e skuadrës së Istogut

Klubi i Istogut në kategorinë e meshkujve dhe të femrave kanë bërë një gjest shembullor për palestrën e tyre.

Në mënyrë vullnetare, ata i kanë sistemuar drunjtë e sallës në një strehim të përshtatshëm, shkruan “Zeri.info”.

Ata gjithashtu kanë pastruar sallën përreth, duke treguar kulturën e tyre.

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës