Show Bizz

Edona pozon pranë veturës super luksoze

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edona Llalloshi është këngëtarja e njohur në estradën shqipate.

Ajo është një femër me virtyte të larta, e cila gjithmonë paraqitet e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është tejet aktive për ndjekësit e saj, ku gjithmonë ndan momente të ndryshme nga përditshmëria.

Në imazhet e fundit, Edona pozon pranë një veture super luksoze.

Si gjithmonë ajo duket bukur edhe me stil të thjeshtë. /Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto