Sport

Edon Zhegrova me shqiptarët e tjerë të Baselit dëgjojnë reperin e famshëm nga Kosova

Baseli është mbushur me shqiptar.

Skuadra e madhe zvicerane që ka humbur tashmë cilësinë e më të mirës në këtë shtet përshkak edhe të dominimit të Young Boys ka afruar shumë futbollistë shqiptar me qëllimin për tu rikthyer e fortë si në kohën e Shaqirit dhe Xhakës, shkruan Gazeta Olle.

Futbollistët shqiptar të kësaj skuadre janë bërë shumë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Kjo vërtetohet edhe nga një video e postuar në rrjetin social instagram prej Edon Zhegrovës.

Në pamjet e publikuara nga futbollisti kosovar shihet që ai po qëndron së bashku me Amir Abrashin, Taulant Xhakën dhe Pajtim Kasamin teksa shoqërohen nga një këngë e rep artistit kosovar, Unikkatil

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Kjo është lista e golashënuesëve pas 22 xhirove

Sport

Komisioni për Ankesa shqyrton shkresën e Drenicës, ky është vendimi i marrë!

Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit