Sport

Edi Rama thyen rekord me fotografinë e futbollistëve të Kosovës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fitores së Kosovës ndaj Çekisë i është gëzuar çdo shqiptar brenda dhe jashtë kufirit politik të Republikës.

Këtij gëzimi i është bashkëngjitur edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.Ai në Facebook ka postuar një fotografi të ekipit kombëtarë të Kosovës duke i quajtur Luanë.

Kjo fotografi ka thyer rekord në profilin e tij, duke marrë 30 mijë pëlqime, 618 komente dhe 257 shpërndarje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv