Show Bizz

Edi Rama si aktor tek filmi i Ermal Mamaqit, shihni maskimin e tij

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Prej kohësh po pritet me interes të madh filmi i ri i Ermal Mamaqit, “I Love Tropoja”. Në rrjetet sociale janë postuar shpesh poza, ku duken disa nga emrat më të njohur të skenës, që do të marrin pjesën në këtë film.

Por ajo që nuk e kishim menduar kurrë është se edhe kryeministri Rama merr pjesë në këtë produksion. Ashtu si shihet edhe nga fotot, kreu i qeverisë ka një rol ku shfaqet tërësish i transformuar. Me paruke dhe me një sy ngjyrë tjetër, kjo është pamja e Ramës në filmin e Mamaqit. Mbetet për t’u parë se cili do të jetë roli i tij në komedinë e aktorit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto