Show Bizz

Edhe Sara infektohet me Covid 19

Sapo solli në jetë fëmijën e parë ajo mori lajmin e hidhur se është pozitiv me koronavirus.

Vajza e cila ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj si në Youtube ashtu edhe në Instagram, u bë së fundmi nënë për herë të parë.

Mirëpo derisa po i shijonte ditët e para me foshnjën e porsalindur mori lajmin e hidhur se ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

“Të jesh me COVID dhe të kesh një të sapolindur… cila është superfuqia juaj?”, është shprehur ajo pranë postimit të një fotografie ku shihet me maskë në fytyrë derisa po e mbante foshnjën në krahë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Grupi suedez realizojnë me videoklip këngën “Xhamadani vija-vija”

Show Bizz

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit, bën fotografi me këpucë me flamurin shqiptar

Show Bizz

Gold AG bëhet baba për 28 nëntor, ja si ja vendos emrin djalit

Show Bizz

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina