Show Bizz

Edhe pas ndarjes moderatorja si gjithnjë e buzëqeshur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Moderatorja e njohur shqiptare e televizionit Arbana Osmani ishte ndër lajmet kryesore të mediave rozë, kryesisht për shkak të ndarjes së saj duke i dhënë fund martesës së saj të gjatë, shkruan Indeksonline.

Pastaj dolën edhe lajme të tjera që qonin drejt një të vërtete të re për moderatoren, ajo tashmë ka filluar një romancë të re me rexhisorin Eduart Grishaj, por që ende nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht.

Nga publiku ajo njihet si një person mjaft pozitiv dhe jemi mësuar ta shohim vazhdimisht duke buzëqeshur, kështu ka bërë edhe së fundmi kur ajo është parë duke buzëqeshur në paraqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto