Sport

Edhe një tjetër futbollist i Superligës shfrytëzon pushimin për tu martuar

Pas Edon Zeqirit të Llapit, fund beqarisë i ka dhënë edhe një tjetër futbollist i Superligës.

Bëhet fjalë për mesfushorin e Trepçës ’89, Kreshnik Nebihun i cili sot dha lajmin e madh, shkruan Gazeta Olle.

Nebihu që më parë ka luajtur edhe për Gjilanin, Vushtrrinë, Hajvalinë dhe skuadra të tjera ka ripostuar në instagram fotografinë e postuar nga tashmë gruaja e tij që tregon edhe qastin kur futbollisti i propozoi për martesë.

Postime të ngjajshme
Sport

Barcelona në krizë, Milan synon t’ia “rrëmbejë” dy yjet

Sport

Shikoni gjashtë super golat nga ndeshja Gjilani – Struga

Sport

Konfirmohet nga të dyja klubet, Superkupa në dyshim për tu luajtur, kjo është arsyeja

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 konfirmon një largim të madh nga klubi