Sport

Edhe një super lojtar pritet të largohet nga Feronikeli

Kanë filluar largimet nga skuadra e Feronikelit.

Klubi nga Drenasi sot ka zyrtarizuar largimin e Albert Dabiqajt dhe Yll Hoxhës, por këto nuk janë largimet e vetme nga klubi i madh kosovar.

GazetaBlic Sport merr vesh se nga klubi i Feronikelit pritet të largohet edhe sulmuesi Adem Maliqi.

Adem Maliqi do të jetë lojtari i radhës i cili do të përshëndetet me klubin nga Drenasi.

Kriza e madhe tek klubi i Naser Ramajt tani ka filluar të del në pah, pasi shumica e lojtarëve kyç të ekipit janë larguar.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina me një mungesë të madhe për ndeshjen e nesërme në Ligën e Kampionëve

Sport

Nexhipi ‘transferon’ super futbollistin te Ballkani!

Sport

Ky futbollist njofton për largimin nga Arbëria

Sport

Etrit Berisha pritet të nënshkruajë me shtatë herë kampionin e Italisë